Νέο - Ανακοίνωση

Πρόγραμμα εκδηλώσεων Δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου

Για περισσότερα διαβάστε εδώ: http://issuu.com/6119035/docs/______________________________2015

Αιμοδοσία στις 10/9/21 στην Πλατεία Αγ. Γεωργίου στη Ζαγορά από την ΚΕΔΗΖΑΜ

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021 ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ

ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ

ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΗΝ ΖΑΓΟΡΑ

από τις 09:00 π.μ. έως 13:00 μ.μ.

Αναθέρμαναν τους στενούς δεσμούς 32 ετών οι αδελφοποιημένοι Δήμοι Ζαγοράς - Μουρεσίου και Juigne (Γαλλία)

Ζωντανή με στενούς δεσμούς και ουσιαστική παραμένει μέσα στον χρόνο, στα 32 χρόνια αδελφοποίησης, η φιλία ανάμεσα στον Δήμο Ζαγοράς - Μουρεσίου και τον Δήμο Juigne sur Sarthe, όπως επαναβεβαιώθηκε για μια ακόμη φορά κατά την παρουσία αντιπροσωπείας του Γαλλικού Δήμου στο Πήλιο.

Ανακοίνωση ΕΛΓΑ για υποβολή δηλώσεων ζημίας από Ανεμοθύελλα για Ξουρύχτι - Τσαγκαράδα - Μούρεσι

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΛΓΑ

ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ  ΟΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ   ΠΟΥ ΕΠΑΘΑΝ ΖΗΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΕΜΟΘΥΕΛΛΑ  ΠΟΥ ΕΠΛΗΞΕ ΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ  ΞΟΥΡΙΧΤΙΟΥ - ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑΣ -ΜΟΥΡΕΣΙ

Ανακοίνωση ΕΛΓΑ για υποβολή δηλώσεων ζημίας από Ανεμοθύελλα για Αγ. Δημήτριο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ  ΕΛ.Γ.Α

Καλούνται  οι  παραγωγοί των Τ. Κοινοτήτων  Αγ. Δημητρίου  & Κισσού των οποίων οι καλλιέργειες επλήγησαν  από την ΑΝΕΜΟΘΥΕΛΑ την 27/08/2021 να

Σελίδες

Εγγραφή στο Νέο - Ανακοίνωση

Ερωτηματολόγιο Ικανοποίησης Επισκεπτών

Πείτε μας τη γνώμη σας

Σχετικά με το Δήμο

Ο Δήμος Ζαγοράς - Μουρεσίου προέρχεται από τη συνένωση των δύο Δημοτικών Ενοτήτων Ζαγοράς, Μουρεσίου.

Επισκέπτες

Δήμος Ζαγοράς - Μουρεσίου (Δημοτικές Ενότητες Ζαγοράς και Μουρεσίου).

Τηλέφωνο: 24263 50103Τ.Κ.: 37001Email: dzag.mour@gmail.com