Ανακοίνωση ΕΛΓΑ υποβολή δηλώσεων από ζημιά καλλιεργειών από πλημμύρες για Μούρεσι - Τσαγκαράδα - Ξουρύχτι

Τετ, 13/09/2023 - 14:15

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΛΓΑ
ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ ΠΟΥ ΟΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΕΠΑΘΑΝ ΖΗΜΙΑ ΑΠΟ THN ΠΛΗΜΜΥΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Η ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ DANIEL ΠΟΥ ΕΠΛΗΞΕ ΤΙΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ-ΞΟΥΡΙΧΤΙΟΥ-ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑΣ
ΣΤΙΣ 07-09-2023 ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΣΤΗ ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΛΓΑ ΜΕΧΡΙ 21-09-2023 ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΟΥΝ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΖΗΜΙΑΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΚΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΗΛΩΣΗ ΖΗΜΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ.
Ο Ανταποκριτής ΕΛ.Γ.Α.

Microsoft Office document icon anakoinosi_elga2.doc30 KB