Νέα ανακοίνωση για τους επιτυχόντες του προγράμματος Κοινωφελούς χαρακτήρα για τις θέσεις του Δήμου μας

Τετ, 12/08/2020 - 13:30

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΚΑΤΟΠΙΝ   ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  ΜΑΣ ΜΕ  ΤΟΝ ΟΑΕΔ, ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΤΟΥ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (Νο 4/2020), ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΕ Ε-MAIL ΣΤΟ kpavol@ oaed.gr  ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ: ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΑΦΜ – ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ: "ΕΙΜΑΙ  ΕΠΙΤΥΧΩΝ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΦΕΛΕΣ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ" .

ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΟΥ  ΟΑΕΔ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ MAIL ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ  ΠΛΗΡΩΣ  ΓΙΑ ΤΟ  ΤΙ  ΠΡΕΠΕΙ  ΝΑ  ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ  ΟΙ   ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ  ΝΑ  ΤΟΥΣ  ΑΠΟΣΤΑΛΕΙ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ  Η  ΥΠΟΔΕΙΞΗ (ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ)  ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ MAIL ΤΟΥ ΦΟΡΕΑ ΜΑΣ.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΖΑΓΟΡΑΣ-ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Microsoft Office document icon 2020-08-12_nea_anakoinosi.doc40 KB