Προκηρύξεις - Διαγωνισμοί

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΔΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΖΑΓΟΡΑΣ - ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ

Ημερομηνία Έναρξης/Λήξης:

04/05/2023 έως 06/06/2023

Αριθμός Πρωτοκόλλου:

Ημερ/νία Πρωτοκόλλησης:

Τετάρτη, 3 Μάιος, 2023

Ο Δήμος Ζαγοράς - Μουρεσίου διακηρύττει ότι την 6η του μηνός Ιουνίου του έτους 2023 ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00 π.μ. (λήξη υποβολής των προσφορών),  θα  διεξαχθεί  η λ ε κ τ ρ ο ν ι κ ή  Δημοπρασία σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 4412/2016, όπως τροποποιήθηκαν και ισχύουν σήμερα, για το έργο με τίτλο «Προμήθεια εξοπλισμού για τη βελτίωση οδικής ασφάλειας του Δήμου Ζαγοράς-Μουρεσίου»

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν έχουν να ελεύθερη, πλήρης, άμεση και δωρεάν ηλεκτρονική πρόσβαση στα έγγραφα της σύμβασης στον ειδικό, δημόσια προσβάσιμο, χώρο “Ηλεκτρονικοί Διαγωνισμοί ΕΣΗΔΗΣ Προμηθειών & Υπηρεσιών” της πύλης www.promitheus.gov.gr, (Αρ. Διαγωνισμού 192534)