Ανακοίνωση για ιδιώτες ιδιοκτήτες μηχανημάτων

Τετ, 02/12/2015 - 11:15

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι ιδιώτες ιδιοκτήτες  μηχανημάτων, οι οποίοι ενδιαφέρονται να συνεργαστούν με τον Δήμο σε εργασίες αποχιονισμού, εργασίες αποκατάστασης αγροτικής οδοποιίας κ.λ.π. εργασιών, όπως προσκομίσουν μέχρι την Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2015 στα γραφεία του Δήμου Ζαγοράς-Μουρεσίου (Δημοτικό Κατάστημα Ζαγοράς), στο γραφείο του αρμόδιου Αντιδημάρχου κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες αντίγραφο των παρακάτω δικαιολογητικών:

Α) Άδεια κυκλοφορίας

Β) Άδεια χειριστή μηχανήματος

Γ) Βεβαίωση από την Περιφερειακή Ενότητα για την εκτέλεση χωματουργικών και λοιπών εργασιών (εφόσον υπάρχει).

Microsoft Office document icon anakoinosi_gia_idioktites_mihanimaton_neo.doc21 KB