Ενημέρωση με θέμα: «Ενέργειες που έχουν γίνει και που θα γίνουν σχετικά με τα αδέσποτα και δεσποζόμενα (οικόσιτα) ζώα συντροφιάς».

Δευ, 01/07/2024 - 08:30

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Την Δευτέρα 1 η Ιουλίου 2024 και ώρα 20:00 θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση με θέμα: «Ενέργειες που έχουν γίνει και που θα γίνουν σχετικά με τα αδέσποτα και δεσποζόμενα (οικόσιτα) ζώα συντροφιάς».
Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη διότι θα συζητηθούν θέματα που αφορούν την διαχείριση των αδέσποτων ζώων, καθώς και τις υποχρεώσεις των ιδιοκτητών δεσποζόμενων ζώων συντροφιάς.
Η ενημέρωση θα πραγματοποιηθεί στο «Αγνάντι Di vino» στην συνοικία Αγ. Παρασκευής της Τ.Κ. Τσαγκαράδας.
ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΥΡΕΣΙΟΥ