Ανακοίνωση για κλειστό δρόμο από Μακρυράχη προς Χορευτό

Πέμ, 25/07/2024 - 13:45

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο Παρασκευή 26-7-24 και από ώρα 8.00 έως 12.00 το μεσημέρι, θα πραγματοποιηθεί διακοπή κυκλοφορίας, από διασταύρωση Μακρυράχης έως συγκρότημα κατοικιών «SYNRISE», προκειμένου να εκτελεστούν οι εργασίες ασφαλτόστρωσης του συγκεκριμένου τμήματος δρόμου.

Παρακαλούνται οι ιδιοκτήτες των σταθμευμένων οχημάτων να τα απομακρύνουν από το συγκεκριμένο τμήμα του δρόμου.

Από το Δήμο Ζαγοράς -Μουρεσίου

Microsoft Office document icon anakoinosi_gia_kleisto_dromo_makryrahi_pros_horeyto.doc28 KB