Ανακοίνωση αποτελεσμάτων του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής» του ταμείου Ευρωπαϊκής βοήθειας για τους απόρους.

Παρ, 16/10/2015 - 11:15

Σας ανακοινώνουμε ότι από σήμερα Παρασκευή 16/10/15 μπορείτε να ενημερώνεστε από το Δημοτικό κατάστημα Τσαγκαράδας για τα αποτελέσματα των αιτήσεων του προγράμματος «Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής» που είχατε υποβάλει από τις 15/7/15 μέχρι και τις 26/8/15 στο Δήμο μας, αλλά κι από την ιστοσελίδα του Δήμου μας www.dimos-zagoras-mouresiou.gr . Η λίστα των αποτελεσμάτων έχει μόνο τον αριθμό της αίτησης που είχατε υποβάλει και την ένδειξη εγκρίθηκε ή απορρίφθηκε.