Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/dzagoramouresi/public_html/includes/bootstrap.inc).

Ανακοίνωση ΕΛΓΑ υποβολή δηλώσεων από ζημιά βροχή - χαλαζόπτωση για Πουρί - Ζαγορά - Μακρυράχη - Ανήλιο

Τετ, 13/09/2023 - 11:30

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Από τους Ανταποκριτές του ΕΛΓΑ έγινε αναγγελία ζημιάς , από ΒΡΟΧΌΠΤΩΣΗ στις 07-09-2023 για τις περιοχές της ΑΝΗΛΙΟΥ-ΖΑΓΟΡΑΣ – ΜΑΚΡΥΡΑΧΗΣ -ΠΟΥΡΙΟΥ .
Καλούνται όσοι παραγωγοί, έπαθαν ζημιά απότην Βροχόπτωση - Χαλάζι, μπορούν να κάνουν δήλωση μέχρι και τις 21 Σεπτεμβρίου ημέρα Πέμπτη .
Οι δηλώσεις θα γίνονται από ώρα 8.00 πρωινή μέχρι και 14.00 μεσημβρινής , στα γραφεία των Ανταποκριτών στην Ζαγορά. (Δημαρχείο – Γραφεία Συν/σμου Ζαγοράς)
ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΟΒΛΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ ΑΠΟ DANIEL ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΕΛΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΥΣ.
Οι Ανταποκριτές ΕΛΓΑ

Microsoft Office document icon antapokritis_elga.doc11.5 KB