Ανακοίνωση για συγκέντρωση και αποστολή των φυλλαδίων για τις εκθέσεις τουρισμού

Πέμ, 17/10/2024 - 14:15

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Επισυνάπτεται αρχείο με τις απαραίτητες ημερομηνίες και πληροφορίες σχετικά με τις εκθέσεις τουρισμού, που έχουν ήδη ανακοινωθεί και στις οποίες θα συμμετέχει ο Δήμος Ζαγοράς Μουρεσίου, σε συνεργασία με το Δήμο Ν. Πηλίου και το Δήμο Βόλου το Β' εξάμηνο του 2024 για την προώθηση του προορισμού «VolosPelion»!

Για τη συγκέντρωση και αποστολή των φυλλαδίων στις εκθέσεις τουρισμού, αναφέρονται οι καταληκτικές ημερομηνίες και τα σημεία διανομής:

Έως 25 φυλλάδια ανά επιχείρηση, ανά έκθεση, συγκέντρωση έως τη Δευτέρα 21/10/2024, στα παρακάτω σημεία:

1)  Δημαρχείο Ζαγοράς (Υπόψιν Βασιλοπούλου Σοφίας)

2)  Δημαρχείο Τσαγκαράδας (Υπόψιν Καραγιάννη Ιωάννας)

3)  Κέντρο Τουριστικής Πληροφόρησης Δήμου Βόλου -  Info Center (Υπόψιν Θεοχαροπούλου Ράνιας)

Στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή βοήθεια!!

Από το Δήμο Ζαγοράς -Μουρεσίου