Ανακοίνωση για την λειτουργία του Κέντρου Κοινότητας του Δήμου Ζαγοράς - Μουρεσίου

Πέμ, 15/07/2021 - 12:30

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας γνωρίζουμε ότι στον Δήμο Ζαγοράς - Μουρεσίου και συγκεκριμένα στην συνοικία της Αγίας Κυριακής έχει ξεκινήσει η λειτουργία του Κέντρου Κοινότητας.

Στο Κέντρο Κοινότητας διεκπεραιώνονται αιτήματα πολιτών που αφορούν την υποβολή αιτήσεων για τα επιδόματα που δικαιούνται (Κ.Ε.Α., Προνοιακά Επιδόματα Αναπηρίας, Στέγασης κ.α).

Η υπηρεσία λειτουργεί Δευτέρα έως και Παρασκευή από τις 07.00 π.μ μέχρι 15.00μ.μ. και κατόπιν ραντεβού, στο τηλέφωνο: 2426022458, κ. Κάτια Βελιάδη, Συντονίστρια Κοινωνική Λειτουργός.

Από το Δήμο Ζαγοράς -Μουρεσίου

Microsoft Office document icon anakoinosi_gia_kentro_koinotitas_15-7-21.doc30.5 KB