Κατόπιν δημοσίευσης του ΦΕΚ Β΄986/22-3-2020 σχετικά με την «Επιβολή του μέτρου του προσωρινού περιορισμού της κυκλοφορίας των πολιτών προς αντιμετώπιση του κινδύνου διασποράς του κορωναϊού COVID-19», σας ενημερώνουμε ότι:
Για την διευκόλυνση σας, σας ενημερώνουμε ότι η βεβαίωση μετακίνησης βρίσκεται αναρτημένη στην ηλεκτρονική σελίδα https://forma.gov.gr/ καθώς και στην ιστοσελίδα του Δήμου μας: www.dimoszagoras-mouresiou.gr
Για περισσότερα διαβάστε εδώ:
Σχετικά Αρχεία
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 35 KB |
![]() | 79.73 KB |