Ανάρτηση προσωρινών πινάκων κατάταξης & βαθμολογίας υποψηφίων της ΣΟΧ 1/2019 ανακοίνωσης του Δήμου και πρόσκληση για δημόσια κλήρωση ισοβαθμούντων υποψηφίων ειδικότητας ΥΕ εργατών πρασίνου

Παρ, 05/04/2019 - 13:30

ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΛΗΡΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΟΥΝΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΤΗΣ ΣΟΧ 1/2019 ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Στα πλαίσια της ΣΟΧ 1/2019 Ανακοίνωσης του Δήμου μας για πρόσληψη προσωπικού για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών σε υπηρεσίες ανταποδοτικού χαρακτήρα του Δήμου Ζαγοράς - Μουρεσίου,

ΚΑΛΟΥΜΕ

Τη Δευτέρα 8 Απριλίου 2019 και ώρα 09.00΄ π.μ. στο δημοτικό κατάστημα Ζαγοράς, στην έδρα του Δήμου Ζαγοράς-Μουρεσίου, στη Ζαγορά, τους ενδιαφερόμενους, οι οποίοι έχουν ισοβαθμίσει στον Πίνακα Κατάταξης και Βαθμολογίας υποψηφίων ειδικότητας ΥΕ Εργατών Πρασίνου, εφόσον επιθυμούν να παρευρεθούν, στη δημόσια κλήρωση που πρόκειται να διενεργηθεί μεταξύ των ισοβαθμούντων υποψηφίων της ανωτέρω ειδικότητας, προκειμένου να καθορισθεί η τελική σειρά κατάταξής τους στον οικείο Πίνακα και να καταρτιστεί ο οριστικός Πίνακας Κατάταξης και Βαθμολογίας των υποψηφίων ειδικότητας ΥΕ Εργατών Πρασίνου.

Αρχείο prosklisi_gia_klirosi.docx19.13 KB
PDF icon 301.pdf45 KB