Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/dzagoramouresi/public_html/includes/bootstrap.inc).

Δεκάδες πολίτες αγκάλιασαν την πρωτοβουλία κοινωνικής προστασίας από τον Δήμο Ζαγοράς - Μουρεσίου και τους «Λειτουργούς Υγείας της Αγάπης»

Δευ, 11/03/2024 - 11:45

Ξεπέρασε κάθε οργανωτική προσδοκία η ανταπόκριση πολιτών στην πρωτοβουλία του
Δήμου Ζαγοράς – Μουρεσίου και των «Λειτουργών Υγείας της Αγάπης» στο κάλεσμα για
δωρεάν ιατρικές εξετάσεις από επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων στο Κέντρο Κοινότητας
και στο Γυμνάσιο - Λύκειο Ζαγοράς.
Η πρώτη δράση του φορέα που ανασύστασε η τοπική μας Εκκλησία, γνώρισε μεγάλη
επιτυχία με την εξαιρετική οργανωτική προετοιμασία από την Εντεταλμένη Σύμβουλο κα
Τζωρτζίνα Χριστοδούλου, τις Κοινωνικές υπηρεσίες του Δήμου, το κέντρο Κοινότητας, το
πρόγραμμα Βοήθεια στο σπίτι, το Γυμνάσιο και Λύκειο Ζαγοράς, το Κέντρο Υγείας και