Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/dzagoramouresi/public_html/includes/bootstrap.inc).

Ευχές του Δημάρχου για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς

Παρ, 11/09/2015 - 12:45

Με την ευκαιρία της έναρξης της Νέας Σχολικής χρονιάς επιθυμώ να εκφράσω τις πιο εγκάρδιες ευχές για Υγεία και Πρόοδο σε όλους τους Μαθητές του Δήμου μας.
Εύχομαι επίσης στους Εκπαιδευτικούς όλων των βαθμίδων όσο και στους Γονείς και Κηδεμόνες των παιδιών,  Υγεία και Καλή Δύναμη στο εξαιρετικά σημαντικό έργο της φροντίδας των παιδιών.

Παράλληλα υπενθυμίζουμε προς κάθε κατεύθυνση ότι η φροντίδα της Εκπαιδευτικής κοινότητας αποτελεί κυρίαρχη προτεραιότητά της Δημοτικής Αρχής.

Καλή και εποικοδομητική Σχολική  χρονιά.

Microsoft Office document icon eyhes_dimarhoy_gia_tin_enarxi_tis_sholikis_hronias.doc25.5 KB