Παν. Κουτσάφτης: Με ενιαία προσπάθεια θα αντιμετωπίσουμε τις τεράστιες καταστροφές στο Πήλιο

Κυρ, 04/03/2018 - 21:15

Την συνένωση όλων των δυνάμεων ώστε να αντιμετωπιστούν ενιαία και με αποτελεσματική ισχύ τα τεράστια προβλήματα που προκάλεσαν τα ακραία καιρικά φαινόμενα στο Πήλιο, επισημαίνει ως αναγκαιότητα ο Δήμαρχος Ζαγοράς - Μουρεσίου κ. Παν. Κουτσάφτης.

"Η επίσκεψη του κυβερνητικού κλιμακίου με επικεφαλής τον Υπουργό Μεταφορών και Υποδομών κ. Χρ. Σπίρτζη, η αυτοψία σε δεκάδες πληγές που άφησε πίσω η κακοκαιρία, το ενδιαφέρον της κυβέρνησης για την άμεση αποκατάσταση των ζημιών και οι ανακοινώσεις που έγιναν, μας δίνουν δύναμη και κουράγιο να συνεχίσουμε την δύσκολη προσπάθεια.

Για περισσότερα διβάστε εδώ:

Αρχείο dimos_zagoras_-_moyresioy_dt_gia_katastrofes.docx12.92 KB