Στις 23η του μηνός Μαΐου 2016, ημέρα Δευτέρα και ώρα 11:30πμ έως 12:30μμ στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού καταστήματος Ζαγοράς, θα διενεργηθεί ενώπιον της Αρμόδιας Επιτροπής του Δήμου Ζαγοράς - Μουρεσίου, φανερή, προφορική και πλειοδοτική δημοπρασία για την παραχώρηση του δικαιώματος απλής χρήσης αιγιαλού, παραλίας, προς τρίτους, με σύναψη μισθωτικής σχέσης, έναντι ανταλλάγματος του Δήμου Ζαγοράς - Μουρεσίου:
Για περισσότερα διαβάστε εδώ:
Σχετικά Αρχεία
Συνημμένο | Μέγεθος |
---|---|
![]() | 53.5 KB |
![]() | 134 KB |
![]() | 241.16 KB |