Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος συμμετοχής στα τμήματα μάθησης του Κέντρου Διά Βίου Μάθησης (Κ.Δ.Β.Μ.) Δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου

Πέμ, 28/11/2019 - 14:45

Ενημερώνουμε κάθε ενδιαφερόμενο/η ότι ο Δήμος Ζαγοράς Μουρεσίου, το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων (διά της Γενικής Γραμματείας Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης και Διά Βίου Μάθησης)και το Ίδρυμα Νεολαίας και Διά Βίου Μάθησης συνεχίζουν επιτυχώς τη λειτουργία του Κ.Δ.Β.Μ. του Δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου στο οποίο θα υλοποιηθούν προγράμματα Γενικής Εκπαίδευσης Ενηλίκων με εκπαιδευτικές δράσεις Εθνικής και Τοπικής Εμβέλειας.

Στο Κ.Δ.Β.Μ. του Δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου μπορούν να δημιουργηθούν τμήματα για τα ακόλουθα προγράμματα:

για περισσότερα διαβάστε εδώ:

Microsoft Office document icon aitisi_symmetohis_ekpaideyomenon.doc715.5 KB
Αρχείο deltio_typoy_kdvm_zagoras_neo.docx1.05 MB