Πρόσκληση σε ενημερωτική εκδήλωση για το Εθνικό Κτηματολόγιο στο Δήμο Ζαγοράς - Μουρεσίου

Δευ, 15/01/2018 - 18:00 έως Τρί, 16/01/2018 - 17:45

Ο Δήμος Ζαγοράς - Μουρεσίου σε συνεργασία με τον Δικηγορικό Σύλλογο Βόλου και το Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδος (Τμήμα Μαγνησίας) συνδιοργανώνουν ενημερωτική εκδήλωση, για το Εθνικό Κτηματολόγιο που αρχίζει για τον Δήμο Ζαγοράς – Μουρεσίου αλλά και για άλλες περιοχές της Ελλάδας.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2018  στις 6 μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του Ενιαίου Δημοτικού Σχολείου Ανηλίου – Αγ. Δημητρίου – Κισσού, θα γίνει αναλυτική παρουσίαση της διαδικασίας δηλώσεων ιδιοκτησίας  και θα ακολουθήσει συζήτηση και υποβολή ερωτημάτων

Η εκδήλωση είναι ανοιχτή για το κοινό.

Microsoft Office document icon prosklisi_-_gia_ktimatologio.doc31 KB