Πρόσληψης ενός (1) Ειδικού Συνεργάτη βάσει των διατάξεων του άρθρου 163 του Ν.3584/2007

Παρ, 04/12/2020 - 09:15 έως Τρί, 15/12/2020 - 14:45

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΗΣΗ

Πρόσληψης ενός (1) Ειδικού Συνεργάτη βάσει των διατάξεων του άρθρου 163 του Ν.3584/2007

ΚΑΛΕΙ

Τους/τις ενδιαφερόμενους/νες να υποβάλλουν σχετική αίτηση με σύντομο βιογραφικό σημείωμα και αποδεικτικά των προσόντων τους, σχετικά με την πλήρωση μίας (1) θέσης Ειδικού Συνεργάτη με σύμβαση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου με αντικείμενο απασχόλησης την κτηματογράφηση του Δήμου και συγκεκριμένα τη συλλογή, επεξεργασία και καταγραφή των εμπράγματων και άλλων εγγραπτέων δικαιωμάτων που έχει ο Δήμος και τη σύνδεση των δικαιωμάτων αυτών με συγκεκριμένα ακίνητα του Δήμου για την ολοκλήρωση του Κτηματολογίου της περιοχής του Δήμου μας, καθώς και την υποβολή δηλώσεων ιδιοκτησίας στο Εθνικό Κτηματολόγιο όσων κατέχουν ακίνητη περιουσία στον Δήμο μας.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να έχουν τα εξής προσόντα: