Πρόσληψης ενός (1) Ειδικού Συνεργάτη βάσει των διατάξεων του άρθρου 163 του Ν.3584/2007

Τρί, 18/07/2017 - 10:45

ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ

Την πρόσληψη ενός (1) Ειδικού Συνεργάτη, με σύμβαση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου και ειδικότερα έως τη λήξη της θητείας της τρέχουσας δημοτικής περιόδου, με σημαντική εμπειρία στη χρήση της ηλεκτρονικής εφαρμογής του Κεντρικού Ηλεκτρονικού Μητρώου Δημοσίων Συμβάσεων (Κ.Η.Μ.ΔΗ.Σ.) και της ηλεκτρονικής εφαρμογής του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.)  και ειδικότερα στην προετοιμασία αναθέσεων δημοσίων συμβάσεων, στον σχεδιασμό των διαγωνισμών, στην αξιολόγηση προσφορών και στην κατακύρωση διαγωνισμών.

Αρχείο anakoinosi_proslipsis_eidikoy_synergati_2017.docx34.76 KB