Στιγμιότυπα από την επίσκεψη του Δημάρχου Ζαγοράς Μουρεσίου, στις υπό κατασκευή σήραγγες των Τεμπών

Τρί, 14/06/2016 - 12:15

Στιγμιότυπα από την επίσκεψη του Δημάρχου Ζαγοράς Μουρεσίου κ. Παναγιώτη Κουτσάφτη, στις υπό κατασκευή σήραγγες των Τεμπών. Η επίσκεψη  του, έγινε στα πλαίσια της ημερίδας, που διοργάνωσε η Περιφερειακή Ένωση Δήμων Θεσσαλίας, με τίτλο: «Ανάδειξη – Αξιοποίηση Τεμπών, Σήραγγες και Οδικοί Άξονες».

Η ξενάγηση των μελών του Διοικητικού Συμβουλίου και του Εποπτικού Συμβουλίου της ΠΕΔ Θεσσαλίας,  έγινε από την εταιρεία «Αυτοκινητόδρομος Αιγαίου Α.Ε.»

Επίσκεψη των μελών του Δ.Σ. της ΠΕΔ Θεσσαλίας στις υπό κατασκευή σήραγγες Τεμπών