Ξεκίνησαν οι εγγραφές στο νεοϊδρυθέν ημερήσιο ΕΠΑ.Λ. Ζαγοράς - Κων. Καραγεωργίου: Το διεκδικήσαμε, υλοποιείται

Πέμ, 04/07/2024 - 14:00

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Ξεκίνησαν οι εγγραφές στο νεοϊδρυθέν ημερήσιο ΕΠΑ.Λ. Ζαγοράς - Κων. Καραγεωργίου: Το διεκδικήσαμε, υλοποιείται
Ποιοτικές υπηρεσίες επαγγελματικής εκπαίδευσης και κατάρτισης, διευκόλυνση της προσβασιμότητας του ντόπιου πληθυσμού στις σχολικές δομές, ενίσχυση της σύζευξης τοπικής κοινωνίας – αγοράς εργασίας, θα προσφέρει στον Δήμο Ζαγοράς – Μουρεσίου το νεοϊδρυθέν Ημερήσιο ΕΠΑΛ Ζαγοράς, οι εγγραφές στο οποίο άρχισαν και θα συνεχιστούν και τον Σεπτέμβριο, πριν την έναρξη του σχολικού έτους.

Αρχείο dimos_zagoras_-_moyresioy_-_idrysi_epal.docx15.46 KB
PDF icon epal_zagoras_fylladio_1-1.pdf1.49 MB