Πρόσκληση σε επιμνημόσυνη δέηση υπέρ αναπαύσεως της ψυχής του Μεγάλου Δωρητή της Τσαγκαράδας και Πατρός τους, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ.

Παρ, 06/09/2024 - 13:00

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Η Κοινότητα Τσαγκαράδας (Δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου) και η οικογένεια Μελίνας, Νικόλαου και Ήβης Νανόπουλου, τελούν το Σάββατο 14/9/2024 στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής Τσαγκαράδας και ώρα 11:00 ΕΠΙΜΝΗΜΟΣΥΝΗ ΔΕΗΣΗ υπέρ αναπαύσεως της ψυχής του Μεγάλου Δωρητή της Τσαγκαράδας και Πατρός τους, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ.
Σας καλούμε όπως παραστείτε για να προσευχηθείτε μαζί μας.
Ο Πρόεδρος Τ.Κ. Τσαγκαράδας                                                                                                                                                                                             Για την Οικογένεια Νανόπουλου
      Λεονταρής Ιωάννου                                                                                                                                                                                                            Νικόλαος Κ. Νανόπουλος

Microsoft Office document icon prosk_teliki_horis.doc36.5 KB