Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/dzagoramouresi/public_html/includes/bootstrap.inc).

Να αναστρέψουμε σε πλεονέκτημα την ορεινότητα μικρών Δήμων πρότεινε στον Πρωθυπουργό ο Δήμαρχος Ζαγοράς - Μουρεσίου Παν. Κουτσάφτης

Πέμ, 05/05/2022 - 08:45

Την αξιοποίηση του μοναδικού πολιτιστικού αποθέματος συνδυαστικά με άλλα συγκριτικά πλεονεκτήματα όπως η ποιότητα ζωής, το περιβάλλον κ.α., πρότεινε ο Δήμαρχος Ζαγοράς - Μουρεσίου κ. Παν. Κουτσάφτης στον Πρωθυπουργό κ. Κυρ. Μητσοτάκη, στη διάρκεια της σύσκεψης που συγκάλεσε σήμερα στο Μέγαρο Μαξίμου με τους 33 Δημάρχους του Δικτύου Ορεινών Δήμων, «Το κοινό των Ορεινών».

Αρχείο dimos_zagoras_-_moyresioy_mitsotakis_-_koytsaftis.docx13.06 KB